Кошик
2 відгуків
Автомобильные аксессуары и дополнительное оборудование
+380975014424

Автосигналізації

1 2

Будь-який автомобіль вимагає надійного захисту від угону. Сучасні викрадачі проявляють чудеса винахідливості при зломі складних замків машин, що ставить безпеку транспортних засобів під загрозу. Купити автосигналізацію і професійно інсталювати пристрій – єдиний ефективний спосіб захисту авто.

Сьогодні на ринку представлений великий вибір автомобільної електроніки і систем повноцінного технічного захисту різних виробників, серед яких ви можете підібрати модель, відповідну індивідуальними параметрами.

Де вигідно купити автосигналізацію в Україні?

Замовити автосигналізацію в інтернет-магазині «cardop.com.ua» з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Львові, Дніпру, а також по іншим регіонам України – вигідну пропозицію для автовласників. У нас великий асортимент продукції високої якості, доступні ціни, гарантія на товар. Ви можете недорого замовити онлайн на різні марки авто сигналізації відомих торгових марок, включаючи наступні:

  • Pandora;
  • Prizrak;
  • Scher-Khan.

З технічними характеристиками охоронних сигналізацій, специфікаціями моделей, фото, відгуками і вартістю можете ознайомитися в каталозі. Якщо вам потрібна допомога у виборі – зв'яжіться з досвідченими фахівцями інтернет-магазину по телефону, через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом.

Як підібрати автомобільну сигналізацію?

Власники транспортних засобів повинні подбати про збереження свого майна від угону і злому. Найефективнішим методом є встановлення захисної системи, яка буде оповіщати про спроби відкриття центрального замку. Зараз на ринку великий вибір надійних автомобільних автосигналізацій, які мають різну конструкцію, принцип дії, функції і рівень надійності. Умовно їх можна розділити на 3 типи:

  • Односторонние – не оснащены каналом оповещения. Автомобилист сможет узнать о попытках злоумышленников взломать замок, находясь в радиусе 200 метров. В таких моделях используется звуковой или световой способ оповещения;
  • С обратной связью – более усовершенствованная технология. Система двусторонняя, оснащена ЖК-дисплеем, встроенным в брелок для ключей. На него будет передаваться звуковое и световое оповещение удаленно. По способу кодирования такая система может быть диалоговой или динамической;
  • Супутникові – найбільш популярні на даний момент пристрою. Передача сигналу здійснюється на необмежену відстань. Така автосигналізація здатна захищати транспортний засіб, блокуючи двигун і центральні замки. Більшість моделей оснащені функцією автозапуску двигуна. Включення здійснюється при ударах, відкриття капота і багажника. Параметри настроюються індивідуально.

Через постійне збільшення кількості моделей автосигналізацій на ринку, фахівці рекомендують при виборі враховувати наступні параметри:

  • Бюджет – чим дешевше пристрій, тим нижче рівень захисту;
  • Набір охоронних функцій – сучасні пристрої можуть забезпечити збереження майна в салоні, а також припинити будь-які спроби злому або викрадення;
  • Радіус дії – бюджетні моделі можуть передавати сигнал на відстань до 200 метрів, у більш дорогих необмежений радіус дії;
  • Виробник – чим краще репутація торгової марки, тим якісніше система.

Якщо вам необхідна автосигналізація, яка забезпечить досконалу захист машини, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас великий асортимент автомобільних аксесуарів, знижки, зручні форми оплати і доставка по всіх населених пунктах України. Будемо раді співпраці!