Кошик
2 відгуків
Автомобильные аксессуары и дополнительное оборудование
+380975014424

Штатні магнітоли Peugeot

Інтернет-магазин «CarSig» пропонує багатофункціональні штатні головні пристрої Peugeot, купити які сьогодні можна онлайн за розумною ціною. Системи, що представлені в каталозі сайту провідними виробниками, дозволять значно розширити можливості штатного програвача вашого автомобіля, без довгих пошуків і переплат. Асортимент недорогих пристроїв підібраний з урахуванням найбільш затребуваних опцій. Крім стандартних функцій заводського плеєра, вбудований мультимедійний прилад забезпечить доступ до GPS-навігацію гучного зв'язку. Також в залежності від моделі, це може бути можливість підключення камери заднього виду, перегляду відео, прослуховування аудіо з флеш-накопичувачів.

Ми пропонуємо сучасні мультимедійні пристрої на стабільній платформі Windows CE і Android останніх версій. Незалежно від обраної марки головної автомобільної магнітоли, якість зображення і звучання аудіо треків, комфорт і безпеку в дорозі, гарантовані.

Як правильно вибрати штатну магнітолу "Пежо"

Розробки сучасних виробників штатних магнітол спрямовані не тільки на створення оптимальних умов для розваги водія, але і простоти експлуатації. Саме тому головні пристрої даного типу поділяються на звичайні моделі, що і більш складні — з можливістю підключення штатних систем: датчиків тиску шин, температури за бортом, візуалізації клімат-контролю, відкриття/закриття дверей. Також вбудована техніка дозволяє використовувати такі опції, як CD/DVD, GPS навігація, Wi-Fi або 3G інтернет, FM радіо, Bluetooth Hands Free, відтворення файлів з SD та USB накопичувачів, і OBD2 діагностика.

Правильно вибрати пристрій, здатне замінити заводський програвач, можна, приділивши увагу таким моментам:

  1. Функціонал, технічні параметри. Далеко не кожному власнику машини потрібні всі можливості сучасних магнітол. При бажанні поліпшити параметри «рідного» програвача, можна вибрати модель з мінімальною кількістю опцій. Варто відзначити, що такий варіант не тільки простий у використанні, але і набагато дешевше. Враховуючи, що оригінальні автомагнітоли підлягають гарантії, можна бути впевненим, що реальні терміни експлуатації збігаються з заявленої брендом інформацією.
  2. Габариты и простота установки оборудования. Штатные магнитолы изготавливаются в соответствии с размерами «посадочного места». Для правильного выбора при покупке товара, следует учесть марку, год выпуска, комплектацию авто.
  3. Операционная система. Наиболее распространенными признаны головные мультимедийные устройства, разработанные на базе Windows и Android. Достоинством систем на платформе «Андроид» становится огромное количество приложений, более качественным разрешением экрана и цветопередачи. Популярность таких систем обусловлена возможностью преобразовать обычную магнитолу для автомобиля в современный офис или развлекательный центр с бесконечными возможностями, по собственному желанию. Устройства под управлением Windows, являются устаревшими, но они доступнее по цене.

Узнать подробнее о параметрах и стоимости товара, вы можете на нашем сайте. Также детальную информацию можно получить по телефону. Услуги консультантов предоставляются бесплатно. На все звонки отвечают компетентные специалисты, готовые помочь найти магнитолу, учитывая форму торпедо, подсветку, фактуру консоли.

Где купить штатную магнитолу Peugeot в Украине

В каталоге нашего сайта представлены лучшие разработки современных производителей штатного оборудования. Это позволяет покупателю найти идеальное решение с учетом дизайна, размеров посадочного места, функционала и другим параметров. Заказать высококачественную и недорогую штатную магнитолу для Peugeot, вы можете в интернет-магазине cardop.com.ua с доставкой. Получить заказ, при этом, можно в городах Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов и других регионах Украины.