Кошик
2 відгуків
Автомобильные аксессуары и дополнительное оборудование
+380975014424
1 2 ... 4

Навіщо потрібна аудіосистема в автомобілі

Музичний супровід скорочує дальню поїздку, пом'якшує роздратування від тривалого стояння в міській пробці. Прослуховування аудіокниг або курсів іноземних мов дозволяє підвищити освітній рівень прямо на дорозі, не пересідаючи з-за керма за парту.

Не будучи основним агрегатом, магнітола з якісною акустикою підтримує увагу водія, тим самим сприяючи безпеки дорожнього руху. Тому хороша автомобільна акустика в сучасному автомобілі – така ж необхідна опція, як кондиціонер і обігрів сидінь.

Якщо вона не встановлена відразу в автосалоні, купити автомобільну акустику в будь-якій комплектації можна в інтернет-магазині CarDop. На сторінці представлений каталог товарів з цінами. Замовлення і оплата здійснюються онлайн. Там вона коштує зовсім недорого. До того ж надаються знижки.

Для автолюбителів, які проживають в різних містах і віддалених місцевостях, надається можливість замовити автомобільну акустику в інтернет-магазині «cardop.com.ua» з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Львові, Дніпру, а також по іншим регіонам України.

Яку аудіосистему вибрати

В інтернет магазині CarDop є асортимент компонентів для того, щоб зібрати автоакустику у відповідності зі своїми смаками та побажаннями. Для автовласників пропонуються:

  • Автомагнітоли або, як їх ще називають, головні пристрої. Вони бувають одно - і двухдиновыми. Зазвичай менші за розміром мають більш скромний набір функцій. Великі є не просто магнітолою, а цілим медиакомплексом. Крім прийому радіосигналу, відтворення аудіофайлів з сучасних носіїв вони можуть підключатися до смартфону, виходити в інтернет, прокладати і підказувати маршрут з урахуванням останніх змін дорожньої обстановки, відтворювати зображення з камери заднього виду, спрощуючи процес паркування.
  • Акустичні системи. Є безпосереднім джерелом звуку. Від них залежить його якість, просторова глибина. Вимогливі меломани обладнують автомобіль мінімум шістьма і більше колонками. Їх якісна налаштування створює ілюзію реального звучання оркестру (скрипки – ліворуч, віолончелі – праворуч) прямо в машині. Менш вимогливі слухачі можуть обмежитися парою фронтальних джерел.
  • Підсилювачі. Для якісного звуку з повним частотним діапазоном джерело повинен володіти достатньою потужністю. Як правило, самі автомагнітоли в цьому відношенні обмежені. Тому для повноцінного звучання до складу автомобільної аудіосистеми включаються підсилювачі. Вони мають різну кількість вихідних каналів. Вибір визначається потребою автовласника. Вихідна потужність на порядок перевершує можливості магнітоли, тому якісний звук можливий тільки з ними.

Компетентна консультація

Якщо ви утрудняєтеся з підбором компонентів автомобільної акустики, зверніться за допомогою до консультантів магазину. Повідомте їм марку автомобіля і свої побажання. Вони підберуть комплект обладнання у відповідності з вашими потребами і фінансовими можливостями. Вам залишиться оформити, оплатити і отримати замовлення.